اخبار سایت

دکوراسیون اتاق خواب

15 ایده دکوراسیون اتاق خواب مستر

سلام همراهان همیشگی ملک طور امروز همراهتون هستیم با مقاله ای دیگر درمورد 15 ایده دکوراسیون اتاق خواب مستر جذاب را انتخاب کردیم پس تا پایان با ما همراه باشید.

مطمئناً ، ممکن است بیشتر اوقات را در اتاق خواب اصلی خود در خواب سپری کنید ، اما این بدان معنا نیست که فضای شما نباید به اندازه مکان هایی که از ساعت بیداری خود لذت می برید ، زیبا باشد.

ما ایده های تزئین اتاق خواب اصلی خود را جمع آوری کرده ایم تا به شما کمک کند تحول چشم نواز خود را الهام ببخشید.

اتاق خواب یک عقب نشینی آرام ، یک نقطه روشن و پرانرژی ، یا یک طراحی تاریک و بدخلق تر را داشته باشید ، ایده هایی برای هر اتاق خواب اصلی در این مجموعه از فضاهای شیک وجود دارد.

 

1. نور پالت را نگه دارید

15 ایده دکوراسیون اتاق خواب مستر

یک اتاق خواب باید محلی برای استراحت بعد از یک روز طولانی باشد ، بنابراین جای تعجب نیست که یک پالت خنثی یک انتخاب محبوب است. سفید پوشهای نرم را با کمی گرما امتحان کنید تا فضا احساس گر گرفتگی نکند. در این اتاق خواب که به این صورت طراحی شده ، سفید ها ، برنزه ها و خاکستری های ملایم فضای آرام را ایجاد می کنند.

2. از رنگ سیاه نترسید

15 ایده دکوراسیون اتاق خواب مستر

رنگ های تیره می توانند به یک اتاق خواب خسته کننده تأثیر بگذارند. عناصر سفید ، مانند تزئینات نقاشی شده یا ملافه ترد ، به فضا کمک می کند تا غار مانند نباشد. در این طرح اتاق خواب، دیوار در فارو و توپ را مقابل پایین لوله با مبلمان سفید و لهجه طلا نقاشی شده است.

3. با الگو به پررنگ بروید

15 ایده دکوراسیون اتاق خواب مستر

انبوهی از الگوها در این طرح موجود است، از کاغذ دیواری Farrow & Ball گرفته تا پارچه برجسته روی صندلی و صندلی لوئی شانزدهم زنده می کند. قلاب های بازویی و سقف از نوع Circa Lighting و چراغ رومیزی از ریبا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *