اخبار سایت

نکات مهم قبل خرید ویلا

قبل از خرید ویلا به چه نکاتی توجه کنیم؟

سلام همراهان ملک طور تیم ما امروز قصد دارد نکته های مهمی درمورد خرید ویلا را مورد برسی قرار دهد پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

نکاتی درمورد خرید ویلا در شمال

 

کیفیت ساخت ویلا

اگر قصد خرید ویلا در شمال را دارید حتما مبلغ خاصی را برای خرید اختصاص دادید، برای یک خرید مناسب حتما در مرحله اول به ساخت ویلا باید توجه داشته باشید، که از چه مصالحی به کار رفته و آیا مصالح استفاده شده کیفیت لازم را برای آن ساخت را دارند.

افرادی هم هستند که برای سود بیشتر از مصالح بی کیفیت استفاده میکنند، مهندسین یا سازندگان کار کشته از مراحل ساخت عکس برداری می کنند، تا خریدار با دیدن تصاویر متوجه مراحل ساخت می شود.

ویلاهایی که ما همراه در سایت ملک طور قرار می دهیم توسط کارشناسان با تجربه تیم ما مورد برسی و تحلیل قرار گرفته و امتحانشان را پس داده اند، پس از این نظر خیالتان از بابت ساخت ویلاهای ما راحت باشد.

پایان کار

داشتن پایان کار نکته مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید، زیرا سازه ی شما مورد تایید نظام مهندسی قرار گرفته و ساخت را تایید کرده است.

نقشه ویلا نیز مهم است چون معمولا سازه هایی که نقشه مهندسی شده ای داشته باشند پرتی کم تری دارند.

نقشه ساختمان

برای خرید ویلا چه مدارکی را براسی کنیم؟

قبل از خرید ویلا بهتر است درمورد سند های ملکی اطلاعات کافی را کسب کنید که ما طی مقاله ایی برایتان شرح داده ایم.
آشنایی با تمامی سند های ملکی

هنگام خرید قید سندهای قول نامه ای را بزنید، دست روی ویلاهایی بزارید که سند شش دانگ، عرصه و عیان ،پروانه ساخت و پایان کار را دارند.

اگر هم قصد خرید ویلای شهرکی دارید حتما از امکان تفکیک شدن آن حاصل فرمایید که در آینده دچار مشکل نشوید.

مقاله در مورد سندهای ملکی

نکته خیلی مهم دیگر استعلام گرفتن از مراجع معتبر که زمین چه نوع کاربری ای دارد و آیا زمین مسکونی است یا خیر سعی کنید از محلیان یا افراد مختلف درمورد ملک فوق پرس و جو کنید که خدایی نکرده سرتان کلا نرود !!!

اگر قصد خرید ویلا در منطقه ای باکاربری غیر مسکونی را دارید حتما صرف نظر کنید چون همه جوره شما را در آینده دچار مشکل میسازد.

لازم به ذکر است که ساخت و ساز در کاربری زمین کشاورزی، باغی، تجاری، توریستی یا گردشگری مجاز نیست.

قیمت سازه ها در چنین زمین هایی بسیار کمتر از کاربری مسکونی است.

خرید ویلا ساحلی

اگر قصد خرید ویلا ساحلی را دارید طبق قانون تصویب شده هیچ ویلایی لب دریا نباید ساحل اختصاصی داشته باشد تا عموم بتوانند به ساحل دسترسی داشته باشند اگر فروشنده منکر اعمال این قانون شده است به حرفشان اعتماد نکنید و از شهرداری استعلام بگیرید تا به هوای ساحل اختصاصی مجبور به پرداخت هزینه ببیشتر نشوید.

یک دیدگاه

  1. پینگ بک:آشنایی با تمامی سند های ملکی - با اعتبار ترین وب سایت خرید ملک و ویلا در شمال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *