اخبار سایت

رنگ های آرامش بخش برای دکوراسیون منزل

رنگ های آرامش بخش برای دکوراسیون منزل

رنگ های آرامش بخش برای دکوراسیون منزل

 

سلام امروز همراهتان هستیم با معرفی 15 رنگ آرامش بخش برای دکوراسییون منزل شما تا انتها با ما باشید.

 

آرامش را از خنثی های ظریف تا رنگ های سبز آبی ، لحاظ کنید.

آبی های ملایم و سایه های سفید آرام شما فقط برای ذن شما نیستند – همچنین برای آشپزخانه ها ، اتاق های لباسشویی و حتی مناطق بزرگ زندگی مناسب هستند.

فقط کافی است کمی الهام گرفته و تعداد اندکی توصیه رنگی و واقعی از طراحان داخلی و نکات موافق رنگ ارائه شود

رنگ های آرامش بخش برای دکوراسیون منزل

نکاتی در مورد انتخاب رنگهای تسکین دهنده

با وجود گزینه های بسیار ، انتخاب رنگ آرامش بخش می تواند یک کار دلهره آور باشد. سو وادن ، مدیر بازاریابی رنگ در شروین ویلیامز ، پیشنهاد می کند قبل از شروع به کار خود نگاه کنید.

وی می گوید: “رنگ می تواند به شکل گیری محیط های روزمره و تأثیرگذاری بر روحیه ما کمک کند.” “بنابراین هنگام انتخاب رنگ ها ، مردم باید به این فکر کنند که چگونه می خواهند فضا برای احساس آنها ایجاد شود و اجازه دهند احساساتشان تصمیماتشان را هدایت کنند.”

وادن پیشنهاد می کند که به سمت آبی و سبزهای آرامش قدم بگذارید ، که او آن را “رنگ های آرامش بخش و زمینه ساز تشویق به سلامتی” توصیف می کند. خنثی های نرم همچنین می توانند آرامش را تشویق کنند ، و او سفیدها ، کرم ها ، بژ و خاکستری روشن را به عنوان زمینه های تسکین دهنده پیشنهاد می کند.

نیکول گیبونز ، بنیانگذار Clare Paint ، نیز به ایجاد آبی و خنثی روی می آورد تا فضای آرامش بخشی ایجاد کند. او می گوید: “من عاشق استفاده از سایه های آبی آرام و کم رنگ و خنثی برای ایجاد احساس آرامش فوری در یک فضا هستم.” “سبز آبی و خاکستری ملایم می توانند احساس آرامش کنند و بلافاصله شما را آرام کنند.”

رنگهای مورد علاقه رنگ سبز آبی

ترکیبی از آبی و سبز از ویژگی های آرامش بخش طبیعت بهره می برد. گیبونز دارای دو سایه مناسب برای فضاهای آرامش بخش است و هر دو مبهم و اثیری هستند.

رنگ های آرامش بخش برای دکوراسیون منزل

اولین مورد این طرح است و مطمئناً به شما کمک می کند تا دلپذیر شوید.

گیبونز می گوید: “این یک خاکستری نرم ، خنک ، به سختی در آن است و دارای ته رنگی کمی سبز است.” “این سبک ، هوا و آرامش بخش است: پادزهر عالی برای یک روز طولانی.

رنگ های آرامش بخش برای دکوراسیون منزل

نمک دریا توسط شروین ویلیامز

رنگ محبوب شروین ویلیامز ، نمک دریایی ، یکی دیگر از مورد علاقه های قابل اعتماد سبز آبی است. جنیفر بارون ، طراح داخلی مستقر در هوستون ، می گوید این رنگ ایده آل ترین رنگ حمام است. وی می افزاید: “ته رنگ نرم و ملایم یک احساس اثیری ایجاد می کند که برای خیساندن در حمام و استراحت مناسب است.”

رنگهای خنثی مسالمت آمیز

اگر به دنبال رنگ دیوار خنثی هستید که با دکوراسیون آبی و سبز آرام ترکیب شود ، این سایه های مکمل کرم ، سفید و بژ را امتحان کنید.

رنگ های آرامش بخش برای دکوراسیون منزل
کتی گیبسون ، طراح داخلی نشویل ، عاشق این طرح است او می گوید: “این یک ماده خنثی کامل است ، نه خیلی تیره بلکه سفید روشن نیست.” این یک انتخاب کاملاً آرام بخش برای فضاهای بزرگ و مفهومی باز با یک اتاق غذاخوری و آشپزخانه مرکزی است .

رنگ های آرامش بخش برای دکوراسیون منزل

اگر عاشق زیبایی شناسی گرم و طبیعی هستید ، سعی کنید از روکش خاکی روی کمد آشپزخانه استفاده کنید تا در شلوغ ترین اتاق خانه احساس راحتی کنید.

بر اساس ایندیاناپولیس- طراح داخلی پارکینسون  فارو و توپ را رها پارچه در یک فضای که فاقد نور طبیعی کافی است. او می خواست بدون استفاده از سفیدهای روشن یک محیط گرم ایجاد کند وی با بیان اینکه بسته به زمان روز متفاوت به نظر می رسد ، گفت: “قطره پارچه این تعادل کامل گرم و خنک را دارد.” “هدف این بود که این آشپزخانه با سر به ریشه های اروپایی خود احساس طبیعی و آرامش کند.”

رنگ های آرامش بخش برای دکوراسیون منزل

ابر سفید

اگر شما زیبایی مدرن تر و ترجیحی را ترجیح می دهید ،یکی از طراحا می گوید: “این یکی از رنگهای رنگی است که به طور مداوم استفاده می شود و هرگز ناامید کننده نیست.

” “این ممکن است یک رنگ سفید باشد ، اما به نظر من گرما و عمق هر اتاق را به ارمغان می آورد.” این پروژه مهمانسرا برای ایجاد آرامش در لحظه ورود بازدید کنندگان از در طراحی شده است.

رنگهای آبی

وقتی صحبت از آبی روشن می شود ، غالباً سایه ای که روی تراشه رنگ عاشق آن می شوید چیزی نیست که در آخر روی دیوار می بینید. اما اگر می دانید از همان ابتدا چه انتظاری دارید ، می توانید سایه ای از رنگ آبی روشن را انتخاب کنید که هم قابل اعتماد باشد و هم آرامش بخش باشد.

رنگ های آرامش بخش برای دکوراسیون منزل

بوف خاکستری

در اینجا یک رنگ وجود دارد که همیشه می توانید روی آن حساب کنید. در حالی که بوف خاکستری بنیامین مور بر روی یک نمونه کوچک خاکستری به نظر می رسد ، اما روی دیوارها به سختی آبی خوانده می شود و این گزینه را برای فضاهایی با رنگ خاکستری و آبی بسیار مناسب می کند.

طراح داخلی Marika Meyer اغلب سایه را به مشتریان توصیه می کند. او می گوید: “این رنگ خاص برای کسانی که بدنبال رنگ آرام بخشی برای جفت شدن با سنگ مرمر هستند بسیار مناسب است ، زیرا این یک رنگ خاکستری با ته رنگ آبی است.”

رنگ های آرامش بخش برای دکوراسیون منزل

کوه یخی

کوه یخی بنیامین مور یکی دیگر از موارد مورد علاقه میر برای اتاق خواب های اصلی است . او می گوید: “این انتخاب شماره یک من است وقتی که مردم به من می گویند به دنبال سایه آبی آرام و تسکین دهنده هستند.” “هم زمان آرام است و هم ترد.”

رنگ های آرامش بخش برای دکوراسیون منزل

صدف

اگر به دنبال آبی آرام و صعب العبور هستید که تقریباً روی دیوار ناپدید شود ، به پوسته صدف بنیامین مور مراجعه کنید طراح می گوید که “احساس ابر می شود” و اثر تسکین دهنده آنی دارد.

او می گوید: “من دوست دارم از آن در اتاق های خواب اصلی استفاده کنم ، بنابراین احساس آرامش برای مشتریانم می شود.”

رنگ های آرامش بخش برای دکوراسیون منزل

دیوارهای سفید کلاسیک می توانند به تنهایی یک انتخاب آرامش بخش باشند طراحسقف این اتاق نشیمن ذهنی ، کارها را یک گام فراتر برد “رنگ آمیزی آبی ملایم در سقف این اتاق نشیمن چنین گرمی را به ارمغان می آورد.” “این احساس دنجی ایجاد کرده و اجازه می دهد تا لوستر طلاکاری شده واقعاً پاپ کند.” این رنگ سایه های تازه سبز را روی وسایل متعادل کرده و با الگوی پارچه ای هماهنگ می شود تا اتاق را به هم نزدیک کند.

رنگهای خاکستری آرام

رنگ خاکستری را فراموش نکنید! ممکن است غم انگیز به نظر برسد ، اما سایه های خاکستری ، به ویژه سایه هایی که ته رنگ گرم دارند ، می توانند یک اتاق را زمین بزنند.

گیبونز پیشنهاد می کند که از آن در کابینت همراه با دیوارهای ترد و سفید استفاده کنید ، اگرچه در آشپزخانه ها ، اتاق های لباسشویی و محل زندگی نیز مناسب است.

رنگ های آرامش بخش برای دکوراسیون منزل

خاکستری

این رنگ و طرح “با روحیه تمیز بودن و شادابی ، خنثی ترین خاکستری روشن ما است و هیچ ته رنگی ندارد.”

رنگ های آرامش بخش برای دکوراسیون منزل

خاکستری 2

طراح در اینجا رنگ خاکستری را در اتاق خواب ترجیح می دهد. او این رنگ را گرم و پیشرفته توصیف می کند و می گوید که این احساس “کاملاً آرام” به او می دهد.

رنگ های آرامش بخش برای دکوراسیون منزل

طراح می گوید که این رنگ قابل اعتماد به عنوان توصیه اصلی وی برای مشتریان ، به ویژه برای اتاق های نشیمن و اتاق های غذاخوری تبدیل شده است.

او می گوید: “این یک براقیت نرم و تونال است که به طور همزمان گرم و جذاب است. این یک لایه عالی برای ایجاد یک پالت خنثی است.” “این رنگ باعث می شود هنگام حضور در اتاق احساس آرامش ، شادابی ، راحتی و آرامش کنید. من مطمئن هستم که این ترکیبی از تمام عناصر هماهنگ زندگی می کند ، اما به نظر می رسد که رنگ رنگ همیشه چشم مردم را به خود جلب می کند!”

پررنگ و رنگ آبی رنگ

اگرچه به نظر زیادی خاص می رسد ، اما گزینه های جسورانه تر رنگ نیز می توانند در صورت استفاده جهانی آرامش بخش باشند.

رنگ های آرامش بخش برای دکوراسیون منزل

تزئینات تیره را با رنگ دیوار روشن برای کنتراست دلپذیر جفت کنید. او می گوید: “زیر رنگ این آبی خاص بسیار غنی است و عملا از شما التماس می کند که وارد شوید و آرام شوید.” طراح داخلی جنیفر بارون سایه را به عنوان یک رنگ اتاق خواب آرام پیشنهاد می کند که میهمانان را در بر گرفته و فضای آرامش بخشی را ایجاد می کند.

رنگ های آرامش بخش برای دکوراسیون منزل

اگر به دنبال انتخاب رنگی غیرمنتظره هستید ،طراح می گوید متعهد شدن به رنگ پررنگ مانند یک نیروی دریایی جوهر می تواند باعث آرامش شود.

او می گوید: ” رنگ سال 2020 ما ، Naval SW 6244 ، رنگی عمیق از نیروی دریایی است که به طرز حیرت انگیزی جسورانه و آرامش بخش است.” “نیروی دریایی به دریاها و آسمانها گره خورده است ، و آن را به یک رنگ زمینی باور نکردنی تبدیل کرده است. چه روی یک دیوار ، چه در هر چهار سقف و چه در سقف ، یک اثر کاملاً پوششی ایجاد می کند.”

نکاتی که باید بدانید قبل از شروع طراحی

هنگامی که سه گزینه برتر خود را جمع کردید ، مهم است که شخصاً رنگ های رنگ را آزمایش کنید . در حالی که تقریباً همه رنگها روی تراشه های رنگی یا بصورت آنلاین زیبا به نظر می رسند ، زیره و پیچیدگی های رنگ بسته به میزان نور طبیعی موجود ، جهت اتاق و حتی زمان روز می توانند به طرز چشمگیری تغییر کنند.

یک روش آسان برای آزمایش رنگ های رنگ ، نمونه برداری از آنها بر روی چندین دیوار از همان اتاق است تا اطمینان حاصل شود که شما آن را در سایه ، آفتاب کامل و حتی در گوشه ها و گوشه های اتاق دوست دارید. آیا رنگ در برابر رنگ تریم موجود ثابت می ماند؟ اینها همه مفاهیم مهمی هستند که باید قبل از خرید قوطی و غلطک به آنها فکر کنید.

اگر هنوز روی یک سایه فروخته نشده اید ، با غلتاندن نمونه ها روی تخته های پوستر (به جای دیوار) و حرکت آنها در اتاق در تمام طول روز ، گزینه ها را از بین ببرید. برای ساده تر کردن فرآیند ، سفارش مربع های بزرگ و چسبنده ای را که می توانند بعد از آن پوست کنده شوند ، در نظر بگیرید.

برای از بین بردن استرس از این رنگ ها در اتاق ها استفاده کنید

روانشناسان می گویند که رنگ ها می توانند به شما راحتی دهند.

رنگ ها از نظر روانی ، عاطفی و جسمی تأثیر زیادی در زندگی شما دارند. به عنوان مثال ، رنگ های قرمز استرس را افزایش می دهند ، در حالی که رنگ های روشن به آرامش شما کمک می کنند.
برای از بین بردن استرس از این رنگ ها استفاده کنید
رنگها در روانشناسی انسان تأثیر باورنکردنی دارند. اگر احساس استرس شدید می کنید ، ممکن است رنگ ها را تغییر دهید می توانید از آن به عنوان یک ابزار مدیریتی استفاده کنید.

آرامش بخشترین رنگهایی که باید برای زندگی بدون استرس انتخاب کنید باید رنگهای روشن باشد.

آبی

آبی ، رنگ آسمان ، نماد صلح ، آرامش و آرامش است. مدیریت استرسدارای یک قدرت باورنکردنی برای این یک رنگ بسیار آرامبخش است که ذهن شما را آرام می کند ، ضربان قلب شما را کند می کند ، فشار خون شما را کاهش می دهد و به شما در کاهش اضطراب کمک می کند.

سبز

سبز رنگی آرام و خاموش است. همانطور که نماد طبیعت است ، اضطراب را کاهش می دهد و به شما کمک می کند تا آرام شوید. با استفاده از این رنگ روی دیوارهای خانه می توانید استرس خود را کاهش دهید.

رنگ صورتی

صورتی رنگ دیگری است که نشان دهنده صلح و آرامش است. رنگ صورتی آرامش بخش وآرام بخشویژگی. در کودکستان ها و مهد کودک ها معمولاً از رنگ صورتی برای آرام بودن کودکان استفاده می شود.

سفید

رنگ سفید نماد شفافیت و طراوت است. این رنگ مناسب برای شفاف سازی و تمرکز افکار شماست. اتاقی به رنگ سفید ایده آل ترین اتاق برای خانم باردار است.

بنفش

رنگ بنفش؛ این نشان دهنده قدرت ، صلح و خرد است. این توانایی ایجاد تعادل و آرامش درونی را دارد. شما می توانید از گل بنفش بنفش به عنوان دکور در خانه خود استفاده کنید.

خاکستری

ممکن است بسیاری از مردم خاکستری را به عنوان یک رنگ کسل کننده ببینند ، اما رنگ خاکستری رنگی بسیار آرامش بخش و آرامش بخش است. با استفاده از رنگ های خاکستری ، آبی و سفید در کنار هم می توانید فضای آرامش بخشی در خانه خود ایجاد کنید.

زرد

اگر می خواهید روز خود را در یک محیط پرانرژی شروع کنید ، رنگ زرد برای شما مناسب است. زرد ، رنگ خورشید ، نشان دهنده پویایی و انرژی است. اگر ظاهری شیک می خواهید ، می توانید از تن های زرد و سیاه در کنار هم استفاده کنید.

رنگ قهوه ای

این رنگ خاک و درختان است. این باعث می شود احساس استحکام و اعتماد به نفس کنید. قهوه ای فضای طبیعی ، تمیز و باز را فراهم می کند. این همچنین دارای معانی مانند قدرت و قدرت اراده است. شما می توانید در زندگی روزمره تن های قهوه ای را در لباس های خود انتخاب کنید.

از مقاله های زیر دیدن فرمایید

ایده طراحی ساده و ارزان دکوراسیون داخلی خانه

ایده دکوراسیون آرام بخش خانه

یده طراحی اتاق مطالعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *