اخبار سایت

گیاهان خانگی مصنوعی که واقعی به نظر می رسند

ترفندهایی برای واقعی تر نشان دادن گیاهان مصنوعی

ترفندهایی واقعی تر نشان دادن گیاهان مصنوعی

هیچ چیز بهتر از یک گیاه واقعی و واقعی نیست. با این حال ، برخی از سبک های زندگی توجیه تلاش برای مراقبت از آن را دشوار می کند و هزینه های بالای آن برای کیف پول سخت است.

اگر به آلرژی ، حیوانات خانگی یا کودکان خردسال مبتلا هستید ، گیاهان مصنوعی می توانند راهی برای ادامه کار باشند.

به علاوه ، هرگز مجبور به آبیاری گیاهان خود نیستید!! اگر می خواهید مهمانان خود را گول بزنید تا باور کنند گیاهان خانگی مصنوعی شما واقعاً معامله هستند ، چند کار مهم وجود دارد. با این روش ها به توهم گیاهان واقعی اضافه کنید.

ترفندهای واقعی تر نشان دادن گیاهان مصنوعی

جای گذاری درست مهم است !

همانطور که یک گیاه کاکتوس را در تاریک ترین گوشه زیرزمین خود قرار نمی دهید ، یک سرخس نیز روی طاقچه پنجره با نور سوزان آفتاب قرار نمی دهید.

در جایی که گیاهان آپارتمانی را در خانه خود قرار می دهید مراقب باشید و به نیازهای آنها توجه کنید زیرا این امر می تواند در واقعی جلوه دادن دکوراسیون سبز شما تفاوت ایجاد کند.

درباره گیاهان خانگی مصنوعی که به خانه می آورید تحقیق کنید تا جلد آنها را نکشید.

همچنین شما نمی خواهید گیاهان مصنوعی خود را در بالاترین قفسه اتاق نشیمن نگه دارید زیرا احتمال زیاد وجود دارد ، در صورت واقعی بودن آنها را در آنجا قرار نمی دهید ، زیرا آبیاری منظم سخت است.

نگهداری

در طبیعت ، هیچ دو گیاه یکسان نیستند ، و نه دو برگ گیاه و بدانید که اگر دو برگ روی انجیر کمانچه تقلبی شما متفاوت به نظر برسد یا اگر ساقه گیاه مصنوعی شما از بین برود ، این کاملا طبیعی است از لکه های گیاهان خانگی مصنوعی خود استقبال کنید – این فقط به توهم واقعی بودن آنها کمک می کند.

شاید ارزش داشته باشد که هزینه اضافی تر صرف کنید تا مطمئن شوید گیاهان مصنوعی که خریداری می کنید از کیفیت برخوردار هستند.

ساییدگی می تواند رنگ واقعی یک گیاه مصنوعی را آشکار کند – خراش و پارگی در پارچه و پلاستیک جذابیت یکسانی با گیاهان واقعی ندارد ، بنابراین بهتر است با احتیاط تصمیم بگیرید و به دنبال دوام باشید.

گرد و غبار یک هدیه مرده به هویت جعلی یک گیاه است. شگفت آور است که یک گرد و غبار و یا پاک کردن سریع پر چه کاری می تواند برای سبزترین گیاه گیاه حفظ کند.

همچنین ، گلدان گلدان یا خزه را در اطراف پایه گیاه خود اضافه کنید زیرا ، بالاخره ، اینگونه است که آنها در طبیعت رشد می کنند ، درست است؟

به بافت توجه کنید

در مورد مواد گیاهی که می خرید و نحوه ارتباط آن با بافت گیاهی که سعی در تقلید از آن دارد ، محتاط باشید. به عنوان مثال ، برگهای آبدار به طور طبیعی پلاستیکی به نظر می رسند ، بنابراین شما نمی خواهید یک گیاه آبدار برگ ابریشم خریداری کنید. گیاهانی را تهیه کنید که از موادی ساخته شده اند که فاقد درخشش باشند ، زیرا درخشش توجه بیشتری را به مواد مصنوعی جلب می کند.

گیاهان خانگی مصنوعی که واقعی به نظر می رسند

گیاهان خانگی مصنوعی که واقعی به نظر می رسند

نخل بهشت

با این درخت خرما مناطق استوایی را به داخل بیاورید . دکوراسیون از قبل با خزه در ظرف همراه است ، بنابراین به نظر می رسد که در خانه درست است. ساقه درخت همچنین نشانه هایی از خشکی را نشان می دهد ، و جلوه گیاهان آپارتمانی واقعی را برجسته می کند.

ترفندهای واقعی تر نشان دادن گیاهان مصنوعی

 

این مخلوط سرخس رومیزی در یک کاشت زرق و برق دار عرضه می شود. در حالی که این قطعه از دکور بسیار واقعی به نظر می رسد ، ساقه ها در واقع سیم دار هستند ، بنابراین می توانید آنها را به گونه ای که می خواهید مرتب کنید. این یک برد است!

ساکولنت

ساکولنت

این ساکالنت ها نه تنها مورد پسند هستند ، بلکه به آب و نور خورشید نیز احتیاج ندارند – بدیهی است که پلاستیکی هستند. اندازه آنها درست است و در کاشت و سرامیک های شیک سفید ارائه می شود.

از مطالب زیر هم دیدن فرمایید

ایده دکوراسیون آرام بخش خانه

ایده طراحی ساده و ارزان دکوراسیون داخلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *