اخبار سایت

کفپوش آشپزخانه کاشی

بهترین ایده های کفپوش آشپزخانه

بهترین ایده های کفپوش آشپزخانه

گزینه های کفپوش آشپزخانه بسیار زیادی در دسترس است که یافتن گزینه مناسب احساس دشواری می کند.

هنگام تصمیم گیری ، می خواهید دو عامل را در نظر بگیرید: (عملکرد و دوام) از هرچه ساخته شده باشد ، کف آشپزخانه شما باید آسان نگهداری شود و ماندگاری بالایی داشته باشد.

بدون توجه به سبک و بودجه شما ، یک گزینه زیبا برای شما وجود دارد برای درک هزینه های مورد انتظار و جوانب مثبت و منفی برخی از محبوب ترین گزینه های کفپوش آشپزخانه ، این راهنما را دنبال کنید.

آشپزخانه اغلب یکی از محبوب ترین اتاق های کل خانه است به همین دلیل ، شما می خواهید یک ماده ساخته شده برای مقاومت در برابر ترافیک پا در طول زمان باشد.

و به دلیل سرریز زیاد، سس ، روغن یا مایعات و مواد غذایی دیگر که تمایل به لکه دار شدن دارند – کفپوش آشپزخانه ای می خواهید که تمیز و نگهداری آن آسان باشد.

بتن – کفپوش لاستیکی – سنگ – کاشی – وینیل – ورقه ورقه چوب. علاوه بر دوام ، پخت و پز معمولاً به ایستادن و راه رفتن به جلو و عقب طولانی نیاز دارد. کف پوش هایی که مقداری زیرانداز هستند ، به خصوص اگر از مشکلات کمر رنج می برید مفید است ارگونومیک ترین گزینه های کفپوش شامل: – بامبو – کاشی فرش – چوب پنبه – کف لاستیکی – وینیل – چوب – ورقه ورقه چوب سخت.

بیایید مواد موجود برای ایده های کفپوش آشپزخانه شما (به ترتیب حروف الفبا) را بررسی کنیم و جوانب مثبت و منفی آنها را بسنجیم.

کفپوش آشپزخانه بامبو

کفپوش آشپزخانه بامبو

اگر محصولات دوستدار محیط زیست را دوست دارید ، بامبو برای کفپوش آشپزخانه بسیار مناسب است.

بامبو بسیار سریع رشد می کند ، و آن را به یک منبع پایدار برای کفپوش تبدیل می کند

بامبو علاوه بر سازگار با محیط زیست ، یکی از قوی ترین مواد طبیعی موجود در بازار است ، بنابراین در برابر استفاده زیاد مقاومت می کند.

در صورت انتخاب کفپوش بامبو ، حتما با یک مارک معتبر و دارای ضمانت طولانی همراه شوید کیفیت کفپوش بامبو با مدت ضمانت منعکس می شود.

جوانب مثبت: با دوام ، دانه بندی زیبا ، سازگار با محیط زیست ، ضمانت طولانی مدت در دسترس است.

موارد منفی: برخی از کفپوش های بامبو به راحتی می توانند فرورفتگی ایجاد کنند.

کفپوش آشپزخانه فرش

از آنجا که نگهداری و تمیز کردن فرش غالباً دشوار است ، زیرا می تواند لکه ها و نشتی را جذب کند ، همیشه یکی از محبوب ترین گزینه های کفپوش آشپزخانه نبوده است.

اما جدیدترین کاشی های فرش یک راه حل مدرن برای کف آشپزخانه است طراحی و آزمایش شده برای درجه بندی صنعتی برای مناطق پرتردد ، ساخته شده از مواد با دوام ، تمیز کردن آسان و نصب آسان ، اکنون ایده ایده آل کفپوش آشپزخانه را ایجاد می کنند.

بهترین قسمت این است که می توان کاشی فرش را برای تمیز کردن یا جایگزینی از بین برد حتما یک جعبه اضافی کاشی بخرید و برای جایگزینی های بعدی نگه دارید.

برای ظاهری مدرن ، به جای دیوار به دیوار ، از کاشی های فرش به صورت انتخابی در مناطق خاصی از آشپزخانه خود مانند تصویر بالا استفاده کنید.

جوانب مثبت: رنگ و بافت با دوام ، مدرن ، نرم و پر شده ، قابل بازیافت.

موارد منفی: به نظافت و جاروبرقی مکرر نیاز دارد.

کفپوش آشپزخانه بتونی

کفپوش آشپزخانه بتونی

بتن دارای ظاهری و لحنی معاصر است که به سختی می توان آن را مطابقت داد نه تنها عالی به نظر می رسد به دلیل دوام بالا ، می تواند در برابر شلوغ ترین آشپزخانه ها بایستد.

اتمام های مختلفی وجود دارد که می توانید بتن دهید تا ظاهر آن سفارشی شود بتن تازه ریخته شده را می توان مهر زد ، در حالی که تمام بتن را می توان رنگ آمیزی ، صیقل داده ، استنسیل و موم زد.

اگر کفپوش بتونی را دوست دارید و در آب و هوای سردتری زندگی می کنید ، گرم کردن کف تابشی زیر بتن را در نظر بگیرید تا سطح سرد مواد گرم شود.

جوانب مثبت: با دوام ، متنوع ، مقاوم در برابر رطوبت ، ظاهری معاصر.

موارد منفی: اگر ایستادن برای مدت طولانی به حالت ایستاده نیاز باشد ، سرماخوردگی ، احتیاج به بستن مجدد دارد ، می تواند لک ایجاد کند. هزینه : بسته به سطح آماده سازی لازم برای نصب و اتمام بتن

کفپوش آشپزخانه چوب پنبه

چوب پنبه ایده خوبی برای کفپوش آشپزخانه است که دارای بافتی منحصر به فرد و احساس زیرپایی است. چوب پنبه یک عایق طبیعی است و می تواند به هر دو تغییر دما و سر و صدا کمک کند.

همچنین به طور طبیعی ضد میکروبی است ، زیرا ماده مومی موجود در چوب پنبه حشرات و آفات را دفع می کند کاشی های چوب پنبه یک راه حل عالی برای نصب آسان است.

چوب پنبه ای با کیفیت انتخاب کنید که مانند چوب باشد ، بتواند بصورت دوره ای سنباده کاری و اصلاح شود.

تأیید کنید که چوب پنبه دارای پایان با دوام است که آب و رطوبت را دفع می کند در صورت انتخاب نصب کاشی های چوب پنبه ، چند قطعه لوازم یدکی بخرید که در صورت خراب شدن کف کاشی می توانند به عنوان جایگزین های بعدی عمل کنند.

جوانب مثبت: گزینه های مناسب برای زمین دوستانه ، ضد میکروبی ، نرم ، احساس بالشتک.

نکات منفی: می تواند به راحتی فرورفتگی یا خراش ایجاد کند و باعث ایجاد نقص در سطح شود که ممکن است برخی از دارندگان کف چوب پنبه را آزار دهد.

کفپوش آشپزخانه چوب لمینت

کفپوش آشپزخانه چوب لمینت

کفپوش چوبی لمینت یک ایده مناسب و با دوام کفپوش آشپزخانه است لایه بالایی در برابر بیشتر سو استفاده ها مقاومت می کند.

اگر زیر لایه را اضافه کنید ، این یک راه حل نرم و ارگونومیک برای کف است کفپوش چوبی لمینت به راحتی نصب و در انواع مختلفی از سبک ها موجود است ، یک راه حل ساده و مدرن برای کف آشپزخانه است.

کفپوش لمینت را با طولانی ترین ضمانت ممکن انتخاب کنید. بسیاری از آنها با تضمین 25 ساله ارائه می شوند. برای بالشتک سازی اضافی هنگام ایستادن ، یک لایه ورق کف نازک به توصیه سازنده نصب کنید.

جوانب مثبت: با دوام ، مقرون به صرفه ، گزینه های متنوع ، نصب و حذف آسان.

موارد منفی: به اندازه کفپوش چوبی واقعی ارزیابی نمی شود ، ممکن است لغزنده ، پر سر و صدا باشد ، قابل اصلاح نیست.

کفپوش لاستیکی آشپزخانه

لاستیک خاصیت مشابه چوب پنبه دارد ، اما در رنگها و بافتهای متنوعی وجود دارد. به دلیل خاصیت چسبندگی بالا ، نصب آن هم آسان است و هم به چسب نیاز ندارد.

اگر در یک آپارتمان اجاره ای هستید ، این امر باعث می شود کفپوش موقت مناسبی داشته باشید زیرپوش آن لطیف ، مقاوم و دارای سطح لغزنده است ، بنابراین برای آشپزخانه های شلوغ بسیار مناسب است.

و به صورت ورق یا کاشی در دسترس است بنابراین شخصی سازی آن آسان است رنگ های غنی تر و تیره تر را انتخاب کنید که لکه های روغن را بهتر پنهان کند. به عنوان یک امتیاز اضافی ، نصب کاشی های لاستیکی راحت تر از ورق است.

برای کف آشپزخانه زمین دوست ، کف لاستیکی بازیافتی را انتخاب کنید که هزینه کمتری نیز دارد.

جوانب مثبت: قابل بازیافت ، به طور طبیعی در برابر آب و مقاوم در برابر آتش ، با دوام ، تمیز کردن آسان ، نرم ، احساس پر کردن

موارد منفی: برخی از افراد به بوی اولیه حساس هستند ، روغن ها ممکن است سطح لاستیک را لکه دار کنند.

مطالب مرتبط : ایده و راهنمای خرید انواع کفپوش

کف آشپزخانه سنگی

کف آشپزخانه سنگی

 

کفپوش سنگی بسیار متنوعی از جمله محبوب ترین سنگ مرمر ، سنگ تراورتن و تخته سنگ موجود است.

به دلیل الگوی طبیعی و تغییرات رنگی موجود در مواد ، سنگ یک ایده عالی کفپوش آشپزخانه است که به هر آشپزخانه ظاهری منحصر به فرد و خاکی می بخشد.

کفپوش سنگی نیز به طور طبیعی خنک است که در آب و هوای گرمتر بسیار مناسب استدر صورت نصب کفپوش سنگی در آب و هوای سرد ، افزودن حرارت تابشی زیر طبقه برای گرم شدن کف در زمستان را در نظر بگیرید.

حداقل 25٪ بیش از نیاز خود خریداری کنید و در رسید خود صرفه جویی کنید تا سنگ رد شده را پس دهید قبل از نصب حرفه ای کاشی های سنگی خود ، آنها را مرور کنید.

این احتمال وجود دارد که دانه و رنگ سنگ به طرز چشمگیری تغییر کند و شما بخواهید قطعاتی را که می خواهید نصب کنید برای یک بافت مشابه و مطابقت تون انتخاب کنید.

جوانب مثبت: سطح سخت و بادوام ، تمیز کردن آن آسان است.

معایب: سنگهای خاصی ممکن است لکه دار شوند ، به آب بندی معمول نیاز دارند ، برخی از سنگهای شکننده مانند تخته سنگ ممکن است به راحتی تراشه شوند.

کفپوش آشپزخانه کاشی

کفپوش آشپزخانه کاشی

کفپوش کاشی یک راه حل عالی و کم هزینه برای آشپزخانه است به راحتی تمیز ، بادوام و دارای کیفیت انعکاسی است که ظاهر فضای آشپزخانه را گسترش می دهد.

جدیدترین طرحهای کاشی از چوب و سایر بافتها و الگوها تقلید می کنند بدانید که کاشی دیگر منحصراً به شکل مربع 12 اینچ نیست ، بنابراین می توانید با سهولت بیشتری طرح خود را شخصی سازی کنید.

برخی از جدیدترین طراحی های مدرن ، اشکال بزرگ و مستطیلی هستند برای نصب کف کاشی یک متخصص حرفه ای استخدام کنید ، به خصوص اگر کف کف کاملاً سطح مناسبی نباشد برای سهولت تعمیر و نگهداری ، کاشی هایی با خطوط دوغاب را نصب کنید که تا حد ممکن کوچک باشند.

جوانب مثبت: با دوام ، مقاوم در برابر رطوبت ، نگهداری آسان ، در انواع مختلفی از سبک ها ، اشکال و رنگ ها موجود است.

نکات منفی: تمیز کردن خطوط دوغاب ممکن است دشوار باشد ، وسایل افتاده مانند ظروف شیشه ای و ظروف احتمالاً خرد می شوند.

کفپوش آشپزخانه وینیل

کفپوش آشپزخانه وینیل

وینیل مقرون به صرفه است ، دارای انواع مختلفی از سبک و سبک است و یکی از ضدآب ترین گزینه های کفپوش آشپزخانه است در حالی که کاشی ها به راحتی نصب می شوند ، ورق وینیل نیاز به نصب حرفه ای دارد.

مطالب مرتبط درمورد کفپوش وینیل

جدیدترین تخته های کفپوش وینیل را در نظر بگیرید. نصب آن آسان است ، به اندازه کافی مقاوم در برابر آب است که می تواند در دوش ، آشپزخانه یا در مناطق مرطوب مورد استفاده قرار گیرد و بافت آن تقلید از دانه های چوب است ، نگاهی دقیق می کند تا ببینید آیا کف وینیل تخته چوب در واقع چوبی است یا خیر

جوانب مثبت: نصب آسان ، مقاوم در برابر آب ، سبک های خاصی دقیقاً مانند چوب به نظر می رسند.

نکات منفی: گازهای خارج شده از مواد شیمیایی مضر در خانه شما ، برای نصب روی آن به یک طبقه بی عیب و نقص احتیاج دارند ، می توانند به راحتی جمع شوند.

کفپوش آشپزخانه چوب سخت

کفپوش آشپزخانه چوب سخت

چوب سخت به طور سنتی در لیست لیست خریداران برای انتخاب کفپوش قرار دارد چوب سخت از نظر دانه و سن ظاهری گران قیمت و عالی دارد که بی نظیر است.

اما چوب سخت در آشپزخانه نیاز به محافظت ویژه در برابر رطوبت بیش از حد دارد یک لایه اضافی از پوشش را در آشپزخانه اضافه کنید تا چوب مهر و موم شود. اگر در منطقه ای رطوبت یا ساحلی زندگی می کنید ، از تخته های پهن تر که به مرور زمان جام و تاب می شوند ، خودداری کنید.

جوانب مثبت: ارزش فروش مجدد را اضافه می کند ، جذاب ، با دوام و قابل اصلاح است.

منفی ها: می تواند پر سر و صدا باشد ، به اصلاح مجدد دوره ای نیاز دارد ، ممکن است به راحتی خراشیده شود یا خراشیده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *