اخبار سایت

آبی و خنثی

ایده طراحی رنگ های روشن برای دفتر کار خانگی

ایده طرح رنگ های روشن برای دفتر کار خانگی

هنگام طراحی یک دفتر کار خانگی ، معمولاً تمرکز بر روی آنچه که در آن قرار می دهید و اینکه همه چیز باید کجا باشد، متمرکز است.

ممکن است نگران این باشید که چه نوع میز باید تهیه کنید، چند صندلی باید داشته باشید، اگر به مبل نیاز دارید و نحوه کار قفسه ها در فضا اینها همه ملاحظات مهم است.

با این حال، قسمت بزرگی دیگر از دفتر خانه شما طرح رنگ است. طرح رنگ ظاهر و احساس فضا را مشخص می کند ، بنابراین مهم است که هنگام برنامه ریزی یا طراحی مجدد یک دفتر کار در منزل ، به آن فکر کنید.

در زیر ، برای برخی از الهام بخش ها ، به رنگ بندی دفتر کار در خانه می پردازیم.

ایده طرح رنگ های روشن برای دفتر کار خانگی

تک رنگ سفید در طرح های رنگی دفتر خانه

اگر می خواهید دفتر کار شما مدرن به نظر برسد ، نمی توانید با یک رنگ تک رنگ اشتباه کنید طرح رنگی رنگ ، مانند عکس بالا. طرح های رنگی تک رنگ سفید احساس هوای آزاد را ایجاد می کنند و باعث می شود در دفاتر خانگی به خوبی کار کنند.

از آنجا که ممکن است وقت زیادی را در آنجا سپری کنید ، آخرین چیزی که می خواهید این است که بعد از مدتی فضا احساس تنگی کند.

و از آنجا که رنگ سفید از نظر بصری فضا را باز می کند ، برای دفاتر خانه های کوچک فضایی نیز گزینه مناسبی است. همچنین ، رنگ سفید ظاهری تمیز دارد که تمایل دارد از مد بیفتد. اگر چیزی اساسی و تمیز می خواهید ، ممکن است فقط رنگ سفید در طرح های رنگی دفتر خانه انتخاب شما باشد.

تک رنگ سفید در طرح های رنگی دفتر خانه

خنثی چوب غنی

گزینه دیگر چوب غنی و سایه های خنثی دیگر در طرح های رنگی دفتر خانه است در عکس بالا می بینید که چطور چوب غنی احساس تجمل می دهد.

اگر یکی از آن دفاتر خانگی را می خواهید که به نظر می رسد یک سوئیت اجرایی است، با استفاده از بافت چوب در کف ، تخته و مبلمان فکر کنید.

عکس بالا همچنین نشان می دهد که چوب های غنی به خوبی با سایر رنگ های خنثی فرش و مبلمان ترکیب شده اند.

همانطور که در فرش کف و صندلی سمت راست مشاهده می کنید، لایه های چوبی به خوبی با بافت های بصری غنی دیده می شوند. همچنین ، لهجه های کوچک مانند لامپ آهن و دیوارکوب ها جذابیت کلاسیک را ایجاد می کنند.

آبی و خنثی

آبی و خنثی

با این حال ایده دیگری برای طرح های رنگی دفتر کار در منزل ترکیب سایه های خنثی و آبی است در عکس بالا می بینید که چگونه این کار باعث ایجاد یک دفتر کار خانگی می شود ، به این معنی که احتمالاً از مد نمی افتد.

کابینت سیاه و سفید کاملاً جذاب در برابر دیوارهای سفید و سقف باز ایجاد می کند.

سایه های آبی با دادن کمی رنگ به فضای اطراف کمک می کنند با این وجود، این رنگ آبی-خاکستری خاموش است، بنابراین فضا را غرق نمی کند. همچنین نشان می دهد که رنگ آبی می تواند با هر چیزی سازگار باشد.

در این حالت ، ممکن است متوجه شوید که سایه آبی با فرش بافت و تکه چوب غنی در مرکز اتاق متناسب است.

روشن و رنگارنگ

روشن و رنگارنگ

اگر از رنگ زیاد در یک فضا لذت می برید، بدون اینکه به نظر برسد دفتر کارتان اتاق خواب کودک است، می توانید به این مهم دست پیدا کنید.

در عکس بالا می بینید که چگونه رنگهای روشن با پس زمینه خنثی سفید ترکیب می شوند. رنگ ها بیشتر نمایان می شوند ، در حالی که رنگ سفید جذابیت مدرنی را ایجاد می کند.

عکس بالا همچنین نشان می دهد که چگونه می توانید از طریق روش های ساده رنگ را در دفتر خانه وارد کنید. شما به سادگی باید برخی از قطعات روشن را به برخی از قفسه های باز مانند قاب عکس ، جعبه پرونده ، چسب ها و گلدان کاکتوس اضافه کنید.

شما در اصل یکی از طرح های رنگی دفتری در منزل تک رنگ را ایجاد می کنید، سپس روی اشیا رنگارنگ که در سراسر دفتر پخش می شوند لایه لایه می کنید.

قرمز پررنگ

قرمز پررنگ

چیزی در مورد شرابی عمیق وجود دارد که فقط فریاد می زند دفتر خانه یا محل تحصیل سایه را اغلب در کتابخانه های کلاسیک مشاهده می کنید ،

بنابراین ممکن است ارتباط سایه را با فضاهایی که آماده تمرکز هستید ایجاد کند هم جسورانه است و هم زمین ، بنابراین حس تعادل خوبی را به یک فضا می بخشد در طرح های رنگی دفاتر خانگی چیز زیادی برای نفرت از شرابی وجود ندارد.

عکس بالا نشان می دهد که ترکیب این سایه در یک دفتر کار خانگی آسان است یک دیوار لهجه ای ساده با سایه می تواند کل فضا را تعریف کند.

ترکیب رنگ کبود با رنگهای خنثی مانند سایه های سفید و سیاه باعث می شود که عناصر دیگر با دیوار لهجه رقابت نکنند. یک لمس زیبا صندلی راحتی و پرده صورتی است که بدون اینکه بر آن فشار بیاورند ، دیوار قرمز را تکمیل می کنند.

از مطالب زیر دیدن فرمایید

انتخاب تخت خواب مناسب برای اتاق خواب
رنگ اتاق و تأثیر آن بر روحیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *